aralık ayında vizyona girecek filmler 9 muhteşem film - Oksijen.org    
Shadow

aralık ayında vizyona girecek filmler 9 muhteşem film

Oscar ödüllerine yaklaşırken Ve bu tatil mevsiminde evinizden dışarı çıkmak için çok sayıda mazerete ihtiyacınız olacak. Dolayısıyla hediyelerden çok daha heyecanlı olan aralık ayında vizyona girecek filmler 9 muhteşem filmi sizlere sunuyoruz 2017 aralık ayında vizyona girecek bu filmleri sıralayalım.

 

  • 1. Suyun Şekli (1 Aralık)

 

suyun şekli

 

Black Lagoon’daki Güzellik ve Canavar ve Yaratık harika bir gece kaldıysa , bebek biraz buna benzeyecektir. Pan Labirenti’ni ve Hellboy filmlerini bize getiren yönetmen , The Shape of Water , hükümet deneyine aşık olan genç sessiz bir kadınla ilişkilerini korumak için neler sürdüreceğini izliyor. Film olağanüstü olarak övüldü ve muhtemelen bu yılın en orijinal filmlerinden biri olacak.

 

  • 2. Afet Sanatçısı (1 Aralık)

 Tommy Wiseau o kadar kötüydü ki, iyi ama yine de gerçekten kötü film The Room , modern sinemada ister beğenip beğenmeyin , ikonik bir zımba haline geldi. James Franco’yu henüz en çılgın dönüşü olarak taahhüt edilen The Afet Sanatçısı , Wiseau’nun gerçek hayat arkadaşı ve ekrandaki frenemisi Greg Sestero’nun ( bkz.) En iyi kötü filminin nasıl yapıldığının hikayesini anlatıyor. aka Oh merhaba, Mark). Sadece Franco’yu Wiseau gibi fragmanlarda görüyorsun … gerçekten de uğursuzluk yapıyor. Aynı zamanda ne kadar harika görünüyorsun / Wiseau’ya benziyor, aynı zamanda inanılmaz ve ürpertici.

 

  • 3. Ben, Tonya (8 Aralık)

Onlar bunu yeniden adlandırmak gerekir Margot Robbie Oscar için aday almazsa, ben ayaklanan olduğum çünkü CİDDİYE. Film, tanınmış rakibi Olimpiyat rakibi Nancy Kerrigan’a saldırıya maruz kaldıktan sonra itibarını yitirmiş şu anda rezil olan figür patencisi Tonya Harding’in hayatını temel alıyor Ve sanki yeterince delilik gözükmüyordu, Allison Janney ve Sebastian Stan de filmde … benim paramı alıyorlar gibi.

 

  • 4. Kardeşim Benim 2 ()

 

kardeşim benim 2

 

Baş rollerini Burak Öz çivit ve Murat Boz’un paylaştığı ve şarkıcılık yollarında neler yaşadıklarını anlattıkları filmin devamı olarak karşımıza çıkmıştır. Burak ve Murat Bu filmde harika maceralara giriyorlar Kardeşim Benim 2 filminde aslı Enver’in olmaması filmin takipçilerini üzmüştü.

 

  • 5. Yıldız Savaşları: Son Jedi (15 Aralık)

 

star wars

Bunun tam anlamıyla açıklanması gerekmiyor. Onun. Star. Savaşları. Kusursuz olması garanti edilir, sadece gidin denilebilir Muhteşem serüvenler ve bilim kurgu filmleri içerisinde tek kelime ile harika bir devam filmidir. fragmandan da anlaşıldığı üzere; son Jedi 15 aralık 2017 tarihinde sinema Severler bekliyor.

 

 

  • 6. Jumanji: Jungle’a Hoşgeldiniz (20 Aralık)
jumanji: welcome to junkle

 

insanlar çocukluğunun yeniden başlatılmasını gördüklerinde, ilk içgüdüsü sinirle orijinalle karşılaştırmaktır. Bununla birlikte, Jumanji yeniden düşünürken, senaryoyu kendi başına duracak kadar çevirmeye karar verdiler. Temel özellik, gözlem altındaki bir grup yüksekokul öğrencisi, arka odayı temizlerken Jumanji’yi eski bir okul video oyunu biçiminde buluyor ve avatarlarını seçtikten sonra ormanda dünyaya götürülüyor. Artı, Rock And Jack Black içeride, bu iyi olacak. JUMANJİ bir oyun seti olarak iki çocuğun oynamasıyla başlamıştı bakalım devam filminde neler olacak. jumanji: welcome to junkle

 

  • 7. En Büyük Şovmen (20 Aralık)

Bir şovmenin hayatının anlatıldığı en The Greatest Showman filminde hugh jackman başrolde oynamaktadır. Dünyanın en büyük şovunu hazırlayan Baş rolümüz filmde bir çok zorluğa göğüs gerecektir.

 

 

  • 8. Geçmişteki Sır (1 Aralık)

Fotoğrafçılık yapan ve ailesiyle yaşayan Ali, geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucunda kendini Bosna Hersek’te, sıra dışı ve hüzünlü bir hikayenin içinde bulur. Bosna Hersek’te geçen hikayede ali geçmişine dair izlerin peşinden gidecektir.

 

  • 9. Aşka Geldik (1 Aralık)
aşka geldik filmi

Türkiye’nin uzak bir  İlçesinde, teknolojiden bey haber, sakin bir yaşam süren, dünyadaki tüm olaylardan uzak, kendi halinde küçük bir köye, bir anda Almanya’dan gelen bir araştırma ekibinin köyün kıraathanesinde yaptıkları konuşma sonucunda köyde meydana gelen dalgalanma ve olaylar Kumkumasının anlatıldığı Aşka Geldik filmini fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir