Dolabınızda bulundurmanız gereken 5 erkek ayakkabısı - Oksijen.org    
Shadow

Dolabınızda bulundurmanız gereken 5 erkek ayakkabısı

Biz erkekler artık modaya ayak uydurmayı en sonunda becerebiliyoruz, aslında tam anlamıyla hepimiz bu yeni ve gelişen yapıya alışamasak ta içimizden en azından bir iki kişi çıkıp modanın kitabına uygun giyinmeyi başarabiliyor. Tabi ki artık kadınlar kadar erkeklerde modayı takip eder oldular böyle olunca da ayakkabıdan kravata her alanda bir çok ilerleme kayıt edildi.

Son yılların moda trendlerine; kah kurban gitseler, kah yeni akım başlatsalar da, kimden mi bahsediyorum. Tabi ki ayakkabılarımızdan! Ayakkabıların amansızca çarpışması son moda trendlerine uygun tasarımları ile neredeyse her erkeğin dolabında yer almayı başarabildi. Güzel görünmenin sırrı olarak, modacılar ayakkabılara ve aksesuarlara bir çağ atlattı. Eskiden boru paça pantolonlar ve iskarpinler vardı. Şuan onların yerlerine timberlendler, Makosen ayakkabılar aldı.

Dilerseniz size hazırladığımız ve erkeklerin dolabında yer alması gereken 5 erkek ayakkabı ‘ sını listeleyelim.

  • Siyah ve klasik ayakkabılar.
ayakkabı seçimi

Siyah, her rengin ayrı bir dokusu vardır ama, benim için siyah’ın ayrı bir tadı var neden mi? Çünkü siyah, her takım, her pantolon, her kazak ile uyum içerisinde güzel bir resim çizebilir ve klasik ayakkabılar ile birleşince de harikalar yaratacağına eminim.

makosen ayakkabı çeşitleri
makosen ayakkabı çeşitleri

Günlük hayatta, işe giderken yada sokakta giyilebilecek bir ayakkabı çeşidi olan, Makosen tarzda fit ayakkabılar her erkeğin tercihi olabilir.

      • Rahat Severlere Sneakers ayakkabılar
sneakers ayakkabı çeşitleri

Spor salonunda tercih edilecek diye bir durumun olmadığı tek ayakkabı çeşidi olan Sneakers ayakkabıları, güzel bir kot pantolonun altına giyebilirsiniz. hem spor hemde harikulade derecede şık ayakkabı çeşididir.

      • Klasik erkek botu
ayakkabı şeçimi

kış aylarının vazgeçilmezi olan botların tercihi çok önemli olmasa da maksatları ayaklarımızı kardan yağmurdan korumak, olsa da şık olmaması için hiç bir etmen yoktur. Ayakkabıda rahatlık düşünüyorsanız ve bu kış aylarında harika tercihlerden birisi olabilir Klasik erkek botları.

      • Yazın tercihi Babet ayakkabı
ayakkabı şeçimi

Bir dönem sıkça televizyonlarda moda programlarında haberleri yapılan; babet ayakkabılar, bu yazın en çok tercih edilen ayakkabılarından olmayı başardı. Ünlü isimler ile başlayan bu furyaya Türk gençleri de katıldı ve bu yılın göz bebeği olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir