En iyi kadın parfümleri ile Baştan Çıkarıcı kokular - Oksijen.org    
Shadow

En iyi kadın parfümleri ile Baştan Çıkarıcı kokular

En iyi kadın parfümleri; Kadınların birbirlerinden güzel olmak için yarıştığını hatta bunu bazen savaşa dönüştürdüklerini biliyoruz. Kadınlar, Güzellik sırlarını ve olmazsa olmaz kokularını birbirlerine kanıtlamak için adeta yarışa giriyorlar denilebilir. En iyi kadın parfümleri; haz verici, sürekli ve çekici olmalıdır. Sonuçta kadının şehvetini yansıtamayan bir koku, instagram haberleri düşünülemez. Bunun bilincinde olan en iyi kadın parfümleri markaları da alanlarında en çok tercih edilen olabilmek için amansız bir mücadelenin içine giriyorlar. Kadınların Dişiliğini, Özelliklerini ve tenine uygun parfüm yaratabilmek için amansız bir mücadele veriyorlar. Kadınların üzerlerine sinen ve onlarla özleşmiş kokularını değiştirmediklerini, değiştiremediklerini bilindiği içindir bu savaş. En iyisi en çekicisi olabilmek için her gün yeni bir şeyler sunarlar piyasaya.

 

Eğer sizde aradığınız parfümü bulamadıysanız yada artık kokunuzdan sıkıldıysanız ve yeni tatlar, yeni renkler arayışına girmiş iseniz En iyi kadın parfümleri listemize bir göz atabilirsiniz.

 

Bvlgari Jasmin Noir EDP Kadın Parfümü

En iyi kadın kokusu
En iyi kadın kokusu

İlk sıkıldığı saniyeden itibaren, ferah ve oryantal bir koku veren ve hafif esintileri ile adını En iyi kadın parfümleri listesine yazdıran.Kadınlara özel hazırlanmış formülü ile çekiciliğin heyecanını yakalamak isteyen hanımlara özel içerisinde bulunan koku molekülleri ile her kadına farklı bir koku vermeyi başaran en iyi kadın parfümleri listemizde ilk sırayı almayı başarmıştır. Kullanan kişilerin Etkileyici bir koku olduğunu beyan etmeleri ve Dünyanın en iyi kadın parfümleri listesinde üst sıralarda yer alması ile tanınmıştır. Fiyatı: 552 Türk Lirası (100 ml)

 

Paco Rabanne Lady Million EDP Kadın Parfümü

En iyi kadın parfümleri
En iyi kadın parfümleri

Oryantal kokusu ve Portakal, Çiçek Özütü ve Ahududu gibi bol seçeneği ile adından söz ettirmeyi başaran ve dünyanın en iyi kadın parfümleri listesinde başlarda bulunan bu kokunun diğer özelliği ise; Bir kadının elinde Erkekleri baştan çıkarabilecek bir silah olduğunu söyleyebiliriz. Altın rengi ve yuvarlak hatlara sahip şişesi ile göz zevkine önem veren Lady Million, Oldukça iddialı ve cafcaflı bir şekilde piyasaya çıkış yapmış ve kısa sürede kadınların vaz geçilmez tek kokusu haline gelmiştir. Fiyatı: 390 Türk Lirası (80 ml)

 

  • Versace Crystal Noir EDT Kadın Parfümü
kadın parfümleri
kadın parfümleri

Kadın ürünleri ile dünyada nam salan Versace, 2004 yılında piyasaya sürdüğü Versace Crystal Noir EDT Kadın Parfümü ile kadınların en beğendiği kokular arasında yerini almayı başarmış ve en iyi kadın parfümleri listesinde yerini almayı başarmıştır. Bitki ve çiçeklerin kokularını kullanan Crystal Noir, kadınları en beğendiği kokular arasında parfüme gelen yorumlarda ve kendine has kullanıcıları sayesinde büyük bir kitleye sahip olmuştur. Sahteciliği önlemek için ‘headspace technology‘ ile üretildiği söyleniyor. Fiyatı: 380 Türk Lirası (90 ml)

 

  • Carolina Herrera Good Girl EDP Kadın Parfümü
En iyi kadın parfümleri
En iyi kadın parfümleri

 

Badgirls adı ile piyasaya çıkan ve kadın ayakkabısı tarzında tasarımı ile adını altın harfler ile en iyi kadın parfümleri listesine yazdıran, reklamlarında Karlie Kloss’un oynadığı kadın parfümü, piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Parfüü kullanan kadınların beğenileri arasında olan tasarımı, ve parfümler arasında yeni bir çağ açan koku tanımı ile  A’dan Z’ye her alanda muhteşem olması Good Girl EDP kadın parfümünü seçenekler arasında yüceltmektedir. Kadınlara özel geliştirilmiş kalıcılığı sayesinde gücüne güç katıyor. Fiyatı: 475 Türk Lirası (80 ml)

 

  • Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü
En iyi kadın kokuları
En iyi kadın kokuları

 

Piyasaya ilk çıkarıldığından beri aşırı derece’de rehavet gören tabiri caiz ise satış rekorları kırmayı başarmış bir parfümdür. Parfümün beğenisi o kadar yüksek ki Türkiye’de bile 100 Kadından 1’i kullanıyor denilebilir. Kendine has kokusu ile, En iyi kadın parfümleri arasında adını yazdırmayı başardı. Fiyatı: 365 Türk Lirası (100 ml)

 

  • Dolce Gabbana The One EDP Kadın Parfümü

 

En iyi kadın parfümleri
En iyi kadın parfümleri

Çiçeksi esanlara ev sahipliği yapan, The One EDP, kadın parfümü dolce gabbana markalı bir parfümdür. Piyasaya çıktığı günden itibaren En iyi kadın parfümleri listesine girmeyi başardı. Erkek ve Kadınlara özel kokusu ile 206 yılında piyasaya çıkarıldı. Kadınsı esansı ile ortalığı kasıp kavuran koku olmasının yanında bir aşk hikayesinin de olduğu söylenmektedir. Fiyatı: 529 Türk Lirası (100 ml)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir