Shadow

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları

Şişirilebilir penis implantı, vücuda cerrahi olarak yerleştirilen iki silindir, bir rezervuar ve bir pompadan oluşur. İki silindir penise yerleştirilir ve hortumla ayrı bir sıvı rezervuarına bağlanır. Rezervuar, alt karın kaslarının altına yerleştirilir. Sisteme bir pompa da bağlanır ve testisler arasında skrotal kesenin gevşek derisinin altına oturur. Mutluluk çubuğu fiyatları son dönemlerde, bu ameliyata olan ilginin artmasından da dolayı oldukça makul seviyelere gelmiştir. Türkiye’de mutluluk çubuğu konusunda dünyadaki konumunu almıştır.

Penis İmplantı Nasıl Çalışır?

Protezi şişirmek için adam pompaya bastırır. Bu, testisler üzerinde herhangi bir baskı oluşturmaz. Pompa sıvıyı rezervuardan penis içindeki silindirlere aktararak şişirir. Pompanın tabanındaki bir söndürme valfine basmak, sıvıyı rezervuara döndürür ve penisi söndürür. Mutluluk çubuğu söndürülerek, penis tekrar eski konumuna döner ve böylelikle kolaylıkla kıyafet içerisinde gizlenebilir. Dışarıdan belli olmaz.

Penis İmplantıyla İşlevi Nasıldır?

Penis şişirildiğinde mutluluk çubuğu doğal bir ereksiyona benzer şekilde penisi sert ve kalın hale getirir. Çoğu erkek, ereksiyonu normal ereksiyonlarından daha kısa olarak değerlendirir. Ancak yeni modellerde penisin kalınlığına ve sertliğine ek olarak uzunluğu artırabilen silindirler de bulunmaktadır. Diğer bir fark, mutluluk çubuğu şişirilmesiyle penis başının veya penisin başının tıkanmaması veya sertleşmemesidir. Mutluluk çubuğu fiyatları arttıkça değişiklik gösteren tiplerde olabilir. Daha yüksek bir fiyata daha doğal görünümlü bir ereksiyon elde etmeniz mümkün.

Penis protezi, penis derisindeki hissi veya erkeğin orgazma ulaşma yeteneğini değiştirmez. Boşalma etkilenmez. Bununla birlikte, bir penis protezi yerleştirildiğinde, doğal ereksiyon refleksini bozabilir. Erkekler genellikle implantı şişirmeden sertleşemezler. İmplant çıkarılırsa, adam bir daha asla doğal ereksiyona sahip olmayabilir. Mutluluk çubuğu fiyatları iyi araştırılarak kendinize uygun olan, doktorunuzun da tavsiyesi ile bir implant tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Penis İmplantları İşe Yarıyor mu?

Şişirilebilir protez ameliyatlarının yaklaşık% 90 ila% 95’i başarılıdır, yani implantlar ilişkiye uygun ereksiyonlar üretir. Protezden memnuniyet oranları çok yüksektir ve tipik olarak erkeklerin% 80 ila% 90’ı sonuçlardan memnun kalır ve ameliyatı tekrar seçeceklerini söyler. Memnuniyet oranları mutluluk çubuğu fiyatları ile doğru orantılıdır. Daha kaliteli bir mutluluk çubuğu ile daha az risk yaşayabilirsiniz. Bu konuda tercihinizi iyi vermelisiniz ve prosedüre dikkat etmelisiniz.

Penis İmplantları Güvenli midir?

Hiçbir ameliyat tamamen olası komplikasyonlardan arındırılmış değildir. Penis implantlarıyla ilişkili komplikasyonlar şunları içerir: Ameliyat sonrası kontrolsüz kanama; bu durum ek bir ameliyat gerektirebilir. Enfeksiyon. Skar dokusu oluşumu. Erozyon (implantın). Pompa veya rezervuar deplasmanı. Mekanik arıza. Bu riskelr göz önünde bulundurularak her zaman bir riskin olabileceği de akla getirilmelidir. Böylelikle daha güvenle kullanabilirsiniz implantınızı.

Protez ameliyatı geçiren erkekler, penisin alt kısmının skrotal keseyle birleştiği yerdeki küçük ameliyat izini görebilirken, diğer insanlar muhtemelen bir erkeğin implantı olduğunu söyleyemeyecektir. Çoğu erkek, artık utanmaya gerek duymadan mutluluk çubuğunu güvenle saklayabilmektedirler. Mutluluk çubuğunun uzaktan görünmesi neredeyse imkansızdır. Bu konuda içinizi rahat tutabilirsiniz ve utanma gereksinimi duymadan soyunma odalarına, tuvaletlere girebilirsiniz.

mcafee satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir