Ünlü isimlere takipçileri tarafından gönderilen 8 acayip hediye - Oksijen.org    
Shadow

Ünlü isimlere takipçileri tarafından gönderilen 8 acayip hediye

Ünlü olmak düşündüğümüz kadar güzel olmasa gerek, yediğiniz, içtiğiniz giydiğiniz hep gündem oluyor. Beğendiğimiz ünlü isimleri tüm sosyal medya araçlarından, İnternet’ten, yolda, sokakta, hemen her yerden takip ediyoruz.Kimin ile birlikte, ne yapmış ne söylemiş, neler almış neler giymiş çoğunu biliyor yada magazinden öğreniyoruz. Bu durum bazen takıntılı bir oluşum haline de gelebiliyor tabi ki, örnek vermek gerekirse çevrelerinde bulunan insanları, eşlerini, arkadaşlarını bile bazı zamanlar kıskanıyoruz ama bunlardan maalesef sevdiğimiz ünlülerin haberleri bile olmuyor.

Peki ya bizden başkası yani diğer insanlarda benim kadar takip ediyor yada seviyor mu diye düşündük mü hiç ? eğer böyle düşünseydik inanın aşağıda belirteceğim hediyeleri sevdiğimiz, takip ettiğimiz, ünlülere gönderen bazı takipçileri de umarım bizler gibi düşünmemişlerdir.  Ünlü isimlere gelen bu acayip hediyelerden biraz örnek vermek gerekirse;  diş fırçası, vazelin kavanozu, köpek balığı, hatta bir hayranı sevdiği bir ünlüye tabut göndermiştir.

 

Dilerseniz Ünlülere gelen o hediyeleri paylaşalım

 

  • Ünlü şarkıcı pink’e “Cadı Takımı” davetiyesi gönderilmiş.

 

pink

Ünlü şarkıcı pink’ e bir hayran grubu tarafından kendi aralarında kurdukları  ve 5 6 kişiden oluşan Cadılar grubu davetiyesi gönderilmiş, “evet bildiğimiz süpürgeli, burnunda ben olan o cadılardan” Pink ise bu davetiyeyi üstü kapalı bir şekilde ret etmiş.

 

  • Taylor Swift’e garip bir hayranı kaplumbağa kabuğunun üzerine yüzünü çizmiş.

 

taylor swift oksijen
taylor swift oksijen

 

Güzel bir hediye olarak olmasa da son derece garip olduğu aşikar,Taylor Swift gelen bu hediyesi halen daha evinde durduğunu biliyor muydunuz.

 

  • Harry Styles’e bir hayranı kadın ped’inin üzerine Harry Styles yazarak ünlüye göndermiş.

 

hayle s

 

Genç kızların aşk ile baktığı ünlü şarkıcı Harry Styles’e genç bir hayranı kadın ped’ine hayranı olduğu şarkıcının adını yazarak seni seviyorum harry evlen benimle notu ile birlikte göndermiş.

 

  • 4. Beyonce’ye ise hayranı vazelin kavanozu yollamış.

 

beyonce

 

Ünlü şarkıcı beyonce’ye garip gelen bir hediye olarak vazelin kavanozu göndermiş bir hayranı bulunuyormuş.

 

  • 5.Edward rolüyle ünlenen Robert Pattinson’a, hayranı diş fırçası göndermiş.

 

alacakaranlık

 

Bunu neden yaptığını hakkında hiç bir fikrimiz bulunmuyor ama sanırım dişlerini beğenmediğinden böyle bir hediye yolladığını söyleyebiliriz.

 

  • 6. Şarkıcı Avril Lavigne, kargo yolu ile  ölü bir tavşan göndermiş.

 

avril lavigne hediye
avril lavigne hediye

 

Bir o kadar garip hediyelerden birisi olan gönderilen bu hediyeyi hayranı nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu bilemeyiz ama hediyenin aşırı derecede garip olduğu da aşikar

 

  • 7. Halle Berry’e  hayranı pırlanta yüzüğe ismini yazmış

 

halle berry hediye
halle berry hediye

 

Evlenme teklifi için güzel bir fikir olan bu yöntemi kullanan bir hayranı Halle Berry’e 10 bin dolarlık bir pırlanta yüzüğe güzel ünlünün adını yazarak göndermiş ve bir not iliştirerek evlilik teklifi etmiş. Ünlü isim bu teklifi reddetmiş.

 

  • 8. Ünlü müzisyen Alice Cooper’a bir hayranı tabut göndermiş.

 

alice cooper
alice cooper

 

Metal müziği ile hayran kitlesine ulaşan Alice Cooper’a bir hayranı aşırı derecede garip bir hediye göndermiştir. Bu hediyeyi göndermesindeki sebebin ne olduğunu tahmin etmesi güç ama hayranının psikolojik yardım alması gerekiyor diyebiliriz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir