Shadow

Web site proje fikirleri

Web site proje fikirleri konusunda kreatif bir yapı bulamıyorsanız yada sizde özgün, güncel ve harika bir internet sitesi projesi geliştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada Bugünden itibaren aklıma gelen ve Web site proje fikirleri ‘ni paylaşacağım.

 

web site proje fikirleri
web site proje fikirleri

 

  • Kadınlara Yönelik Yapılacak Bir İçerik Sitesi 

Adsense, yani namı değer google amcanın göz bebeği, reklam kiralama sitesinin bu konuda çok titiz olduğunu düşünüyorum. Kadın kullanıcıların girdiği bir site, daha fazla Tbm yani Tık başına maliyet demektir. Erkeklerin giriş oranının yüksek olduğu bir siteden %20 daha fazla kazandıracağı aşikar,

Peki ya Nasıl bir site açabilirim? diyorsanız aslında, Sadece Kadınların girdiği bir Sosyal bir yapıda içerik üretilebilen bir web sitesi şahane olur bunun için sıfırdan yazılım yazabilirsiniz yada codecanyon, codester gibi script satışı yapılan sitelerden uygun fiyatlara alabilirsiniz.Sizde internetten para kazanmak istiyorsanız ve yapılacak bir web site proje fikirleri bulamıyorsanız Kadınlara özel  bir sosyal ağ yapabilirsiniz.

Dünyada mobil telefonların internete girmesi ve akıllanması ile, gelişen Android, ios ,ve diğer telefon yazılımlarına mobil uygulama yapabilirsiniz. Şimdi size Mobilde olması gereken bir yapıdan bahsedeceğim.

Diyelim ki bir durakta otobüs bekliyorsunuz ve 10 dakikadan beridir gelmedi, daha fazla bekleyecek misiniz ? Peki bir uygulama olsa ve otobüsün nerede kaldığını hangi durakta olduğunu ve geliş saatini hesaplasa nasıl olurdu. Hatta bunun ile yetinmeyip birde size gideceğiniz durağa göre varış mesafesini söylese güzel olurdu dediğiniz duyar gibiyim. İnternet’ten para kazanmak isteyenlere güzel bir proje olabilir ve büyük yatırım alabilirsiniz.

 

  • Hizmet Kiralama sistemi.

Yapacağınız bir işi sizin yerinize yapabilecek birileri olsa harika olmaz mıydı. Örnek vermek gerekirse; Diyelim ki evi temizleyeceksiniz, bir mesaj ile, siz evde olmadığınız, bir günde evin temizlendiğini, yemek yapıldığını hatta çamaşırlarınızın yıkandığını, bilseniz ve geldiğinizde evinizin sadece sefasını sürseniz harika olurdu dediğinizi duyar gibiyim. Web site proje fikirleri kategorisinde değerlendirebileceğiniz bu güzel projenin getirisini düşünün cüzii bir miktarlarda aylık olarak çalıştıracağınız emekçiler ile hem, evine ekmek götürmek isteyenlerin, hemde işlerini yaptıranların yüzü gülecektir.

 

  • Uyandırma applikasyonu.

sizinde uykunuz ağırsa ve bu yüzden işinize yada gideceğiniz bir yere geç kalıyorsanız ve bu durumdan sıkıldıysanız inanın sizin gibi milyonlarca insan var ve hepsi bu durumdan şikayet ediyor. Bir alarm sistemi düşünün ve sizi anlık olarak takip edecek, duruma göre bazı görevler verecek. bu süre zarfında çalmaya devam edecek ve görevi yapmadan kapanmayacak, görevlerden bazıları git yüzünü yıka, camı aç gibi bazı basit görevler verecek ve yapılmasını isteyecek. Web site proje fikirleri kategorisinde değerlendirebileceğimiz bu projenin inanın ki milyonlarca indirmeye ve hite sahip olacaktır.

 

  • Ünlülerin Görevler verdiği ve takipçilerinin görevlerinin yapıldığı bir yazılım.

İnternet’ten para kazanmak isteyen kişilere güzel bir proje veriyorum. Ünlülerin görevler verdiği ve takipçilerinin bu görevleri teker teker yaptığı yaptıklarında ise sevdiği ünlü ile birebir konuşabildikleri güzel bir yer düşünün Web site proje fikirleri içerisinde en çok hoşuma giden yapılardan birisi buydu.

 

  • Kredi Notuna Göre Banka ile İletişime Geçilebilen İnternet Sitesi

Kredi Notunuza göre hangi bankadan ne kadar kredi alınabileceğini söyleyen ve bu banka ile anında iletişime geçilebilen aynı zamanda en yakın bankayı size gösteren güzel bir internet sitesi olsa güzel oldurdu. Bankalardan belli bir miktar para alarak sitenizin gücüne güç katabilirsiniz de. En kazançlı web sitesi proje fikirlerinden birisi olabilir kanaatindeyim.

 

  • Anonim Mülakat Sitesi.

Bir Web sitesi düşünün. Bu internet sitesinde sizi işe alacak patronlar bulunuyor ve Sizin tipinize, torpilinize, bakılmadan hatta kim olduğunuzu bile bilmeden anonim olarak online şekilde mülakata girecek ve kazananların işe alındığı bir yapı kurulabilir bu şekilde de yazılımdan, hizmet sektörüne her alanda desteği bulunan bir web sitesi proje fikri olabilir. Anonim olarak sizi mülakata tabi tutacak ve işine uygunluk seviyenize göre iş bölümü yaptırabilecek.Böylelikle ne referansınız nede yüz güzelliğinize bakılarak sizi yeteneklerinize göre işe alıp almayacağına karar verebilecek.

 

  • Ürün deneme sitesi

Hepimiz internet üzerinden bir ürün alırken hep tereddütte kalırız, ya üzerimize olmazsa yada rengi hoşuma gitmezse manken değilim sonuçta diye düşünebiliriz. Peki Bir İnternet sitesi proje fikirleri düşünün oradan alacağınız ürünün öncelik size elemanları  tarafından geldiğini ve alıcıya sunulduğunu bedenine, ten rengine göre hangi renk kıyafet yakışırsa onu alabilir beğenmediği taktirde geri döndürebilir. Bu internet sitesi proje fikri ile güzel yerlere gelinebilir diye düşünüyorum.

 

  • Kıyafet Kiralama sitesi.

Güzel bir yemek var ve kıyafet alacak paranız yok, eh ay sonuna da çok var ne olacak peki. Ben söyleyeyim size istediğiniz süre boyunca istediğiniz kıyafeti kiralayabilecek bir e ticaret sitesine girerek güzel kıyafetlerden birisini seçip bu yemeğe hazır hale getirecektir. Bu web site proje fikirleri ile günlük kiralar ile harika bir gelir elde edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir