Windows 10 Professional - Oksijen.org    
Shadow

Windows 10 Professional

Windows 10 Professional kısa adıyla Windows 10 Pro. Gelmiş geçmiş bütün işletim sistemlerinin lideri. Diğer işletim sistemleri yanında halt etmiş demek istiyoruz. Bugün sizlere Windows 10 Pro’nun işleyişi hakkında, özellikleri hakkında ve gereksinimleri hakkında bol bol bilgi vereceğiz. Belki de Windows 10 Pro hakkında daha önce hiçbir yerde görmediğiniz veya duymadığınız bilgileri bizim aracılığımızla öğrenmiş olacaksınız. İsterseniz cümlelerimizi daha fazla uzatmayalım ve sizlere bir an önce bu altın değerindeki bilgileri aktaralım. İşte; ‘’Windows 10 Professional’’.

 

Neden Windows 10 Pro?

 

  • Windows 10 Pro diğer işletim sistemlerine göre size daha fazla güvenli ortam oluşturur. Windows Defender’in muhteşem kötü yazılım önleme özelliğiyle birçok virüsten, bir çok tehlikeden kurtulmuş olursunuz. Windows 10’da yer alan bir çok güvenlik sorunu Windows 10 Pro’da %33 daha da azaltılmış durumdadır. Dediğimiz gibi daha fazla güvenli bir ortam içerisinde çalışmak istiyorsanız tercihiniz Windows 10 Pro olmak zorunda. Bu muhteşem işletim sisteminin içerisinde sadece Windows Defender yok. Aynı zamanda Windows Hello sayesinde bilgisayarınıza giriş yapmak isteyen yetkisiz işlemleri de engellemiş olursunuz. Kimlik hırsızlığının önüne geçmek için mükemmel derece de önemli olan bir özelliktir. Gelişmiş güvenlik sistemleriyle Windows 10 Pro fazlasıyla cazip geliyor.

 

  • Windows 10 Pro’da diğer işletim sistemlerinde asla alamayacağınız muhteşem performansı alırsınız. 4 yıl ve üzeri eski bilgisayarlardan %80 daha iyi performansla karşınıza çıkan Windows 10 Pro’nun açılışı da Windows’un diğer işletim sistemlerine göre daha hızlı açılış süresine sahip. Diğer işletim sistemlerinden %28 daha fazla erken açılış süresine sahip. Windows 10 Pro’yu tek bir şarj ile saatlerce kullanabilirsiniz. Bataryayı %100 seviyesine getirin ve fişten çekin. Ne kadar dayanıklı bir bataryaya sahip olduğunu sizlere Windows 10 Pro kendisi göstersin.
  • Oyun severler için Windows 10 Pro vazgeçilmez denilebilecek kadar iyi özelliklere sahip. Windows 10 Pro oyun severlerin karşısına DirectX’in 12. Versiyonu ile çıkıyor. Bu sayede tüm oyunları 4K UHD seviyede oynayabiliyorsunuz. İşletim sistemlerinin bir diğer sorunu ise sistem kaynaklarını aşırı şekilde kullanmak. Fakat Windows 10 Pro’da işletim sisteminin kaynakları çok daha az kullanılıyor ve oyunlarda performans %13 artmış oluyor. Pro ile bilgisayarımıza gelen Xbox Game Pass uygulaması 100’den fazla oyunu oynayabilmemizi olanak sağlıyor.

 

  • Eski işletim sisteminizde kalan bütün uygulamalar ile Windows 10 Pro uyumlu çalışır. Microsoft Store hizmeti ile 1000’den fazla uygulamayı sizlerin hizmetine sunuyor. Android veya iPhone istediğiniz her cihaz ile uyumluluğu mükemmel derece de. Sunacağı One Drive özelliği ile kişisel dosyalarınızı asla kaybetmezsiniz. Sizin için arka planda dosyalarınızı bulutlara yükler.

 

Genel olarak ve kısaca anlatmak istenilirse Windows 10 Pro diğer işletim sistemlerine göre; ‘’%28 oranında daha hızlı açılır ve kapanır. Cihazın genel performansı bu işletim sistemiyle %80 artar. Aynı anda birçok işi yapabilmeniz yüzdeniz %65 oranında artar. İlk başta bahsettiğimiz gibi bizlere daha güvenilir bir ortam sunar. Diğerlerine göre %33 daha güvenilir olarak nitelendiriliyor Windows 10 Pro. ‘’ Saydığımız tüm bu özellikler şimdi Windows 10 Pro’ya geçmeniz için yeterli. Windows 10 Pro sahibi olmak istiyorsanız enucuzlisans.com sitemizi kullanabilirsiniz. Sizler için daha önceden temin ettiğimiz Windows 10 Pro ürün anahtarları bulunuyor. Bu ürün anahtarlarını satın alarak hızlı bir şekilde Windows cihazlarınızda aktif hale getirebilirsiniz. Etkinleştirme işleminde veya Windows’da herhangi bir hata ile karşılaşırsanız bizlere sitemiz üzerinde yer alan canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Canlı destek hizmetimiz sizlere 7/24 hizmet verebilmek için vardır. Windows ve Microsoft ürünleri hakkında tüm soru, sorunlarınızı bekliyor olacağız.

 

Windows 10 Pro İndirme Linki

 

Hatırlatma: İnternet üzerinden ‘’Windows 10 Pro indir’’ şeklinde aramalar yaparak ulaşacağınız indirme dosyalarının her birisi suç teşkil etmektedir. Windows 10 Pro’yu kullanmak istiyorsanız mutlaka orijinal ürün anahtarı satın almanız gerekiyor. Üstelik o sitelerden yapacağınız indirmelerle birlikte Windows’a virüs bulaşacaktır. Virüs bulaşmış bir Windows ile işlerinize devam etmek ister misiniz? Bu sorumuzun cevabına herkes ‘’hayır’’ diyerek cevap verecektir diye umuyoruz. Korsan olarak indirebileceğiniz her türlü ürüne karşıyız. Her ürünü parasını vererek satın almanızı öneriyoruz. Uygulama geliştiricilerini desteklemek için ve daha işler yapmasını sağlamak için uygulamaları ücretiyle satın almanız herkes adına daha iyi olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir