“Herhalde Elbistanlılar Mutlu Olmadı!”

herhalde-elbistanlilar-mutlu-olmadi.jpg


AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Elbistan'da katıldığı sağlık yatırımları açılışında sayısı az olan katılımcı üzerine tepki gösterdi. Ünal konuşmasında, “Elbistanlılar herhalde bu hastanenin açılışına pek mutlu olmadılar” sözleriyle tepkisiyle birlikte adeta serzenişte bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, seçim bölgesi ve memleketi Elbistan’da Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Elbistan Devlet Hastanesi Kalp Merkezinin açılışını yaptı.

Açılışta yeterli sayıda davetli olmadığı ve halkın katılımın a olduğu gözlenince Mahir Ünal, “Zaten kimse gelmemiş ki bir siz gelmişsiniz. Sayın Başkan” sözleri ile AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş’a gönderme de bulunmuştu.

Ünal, serzeniş ve siteminin devamında ise, “Demek ki bu Elbistanlılar herhalde bu hastanenin açılışına pek mutlu olmadılar” dedi. Mahir Ünal’ın aslında Başkan Tıraş’a yaptığı katılımcı ve davetlinin az olduğu yönündeki siteminin iktidar ortakları partilerle yöneticilerine ve ilgili kurumların yetkililerine de yönelik olduğu yorumlara neden oldu.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/herhalde-elbistanlilar-mutlu-olmadi/7637/
 
Üst