1 Turnuva 3 Kupa

1-turnuva-3-kupa.jpeg


Özel Yıldız Koleji, eğitim ve öğretimdeki başarılarının yanı sıra spordaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Özel Yıldız, Liseler Arası Masa Tenisi Turnuvasında adeta rakipsiz kalarak biri şampiyonluk olmak üzere 3 kupanın sahibi oldu.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Spor Müdürlüğünün birlikte organize ettiği, Okul Sporları Liseler Arası Masa Tenisi Turnuvasında elde edile başarıları değerlendiren Özel Yıldız Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Nurullah Çelebi Köker şunları söyledi:

“Özel Yıldız Koleji futbolda kazandığı başarısına bu gün masa tenisi kategorisindeki başarılarını ekleyerek 2.ci şampiyonluk kupasını kazanmıştır.

Okul sporları liseler arası masa tensi müsabakalarında Özel Yıldız Koleji Anadolu Lisesi erkek takımımız tüm rakiplerini geride bırakarak birinci olmuş ve şampiyonluk kupasını okulumuza kazandırmıştır.

Aynı kategoride Özel Yıldız Koleji Fen lisemiz ikinci, Özel Yıldız Koleji Fen lisesi kız takımımız ise 2.ci olarak okulumuza 3 kupa birden kazandırmışlardır. Birinci olan takımımız Kahramanmaraş’ta düzenlenecek müsabakalarda Elbistan’ı temsil etme başarısını kazanmıştır.

Ben okul idaresi şahsında bu başarıda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimi tebrik ediyor, böyle güzel bir başarıyı bizlere yaşattıkları için teşekkür ediyorum.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/1-turnuva-3-kupa/7639/
 
Üst