Kamacı’dan Belediye’ye Teşekkür

http://elbistangundemhaber.###/images/haberler/kamaci-dan-belediye-ye-tesekkur.jpg

Güneşli Mahallesi Muhtarı Haydar Kamacı, cadde üzerinde yer alan ve yoğun miktarda dal ve budak salan ağaçların budanması yönündeki taleplerini yerine getiren Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e teşekkür etti.

Elbistan’ın en yoğun ve kalabalık mahalleleri arasında yer alan Güneşli Mahallesinin Muhtarı Haydar Kamacı, esnaf, vatandaş ve ev sahiplerinden gelen talepler üzerine cadde ve yol kenarlarında aşırı dallanma yapan ağaçların budanması için Elbistan Belediyesine istekte bulundu.

Müracaat sonrası yapılan değerlendirmelerde Güneşli Mahallesi Muhtarı Haydar Kamacı ve mahalle sakinlerinin talepleri yerine getirilerek ağaçların budanması sağlandı.

Çalışma hakkında Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e teşekkür eden Güneşli Mahallesi Muhtarı Haydar Kamacı, “Güneşli Mahallesi Emniyet Caddesi üzerindeki ağaçların budanması talebimizi yerine getiren Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Gürbüz Beyefendi, Park Bahçeler Müdürümüz Oktay Ölker Beye Park Bahçeler Çavuşumuz Yusuf Demirci’ye ve Elbistan Belediyemizin Personeline Güneşli Mahallemiz adına şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.###/kamaci-dan-belediye-ye-tesekkur/7636/
 
Üst