Perinçek: Çöken rejimler şatafatlı saraylar yapar, Erdoğan’ın etrafında dalkavuk ağı var

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Erdoğan’ın etrafında dalkavuk ağı olduğunu söyledi. “Gerçeklerin ona söylenmediğini görüyorum” diyen Perinçek, “Çöken rejimler halkla arasına duvarlar çeker, çöken rejimler şatafatlı saraylar yapar. AK Parti’nin inişte olduğu ve kaybettiği kesin. Erdoğan’a birilerinin doğruları söylemesi lazım.” ifadelerini kullandı.

‘ÇAY DAĞITARAK, DUA OKUYARAK OLMAZ’
AKP yönetiminin ‘inişte’ olduğunu öne süren Vatan Partisi lideri, sorunlara çay paketi atarak, Yargıtay açılışında dualar okuyarak karşı konulamayacağını kaydetti. Yargıtay’ın yeni hizmet binası açılışında Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın ile birlikte Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca’nın da cübbesiyle dua etmesiyle başlayan tartışmaya katılan Perinçek, “Burada sorun Ali Erbaş’ta değil, hükümetimizde. Ali Erbaş’a gel burada dua oku diyen bir hükümet var” diyen Perinçek, “Burada sorun Ali Erbaş’ta değil, hükümetimizde. Ali Erbaş’a gel burada dua oku diyen bir hükümet var” dedi.

‘ÇÖKEN REJİMLER ŞATAFATLI SARAYLAR YAPAR’
Ulusal Kanal’da Çıkış Yolu programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Erdoğan’ın çevresini işaret ederek “Çöken rejimler halkla arasına duvarlar çeker, çöken rejimler şatafatlı saraylar yapar. AK Parti’nin inişte olduğu ve kaybettiği kesin. Erdoğan’a birilerinin doğruları söylemesi lazım” dedi.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dSaadet Partisi: ‘Ağar ve Perinçek’in Erdoğan’ın Saray’ında ofisleri var’​

    dDavutoğlu: Vasisi Bahçeli, rota çizeni Perinçek olan bu vesayet rejiminden Erdoğan’a sözcülük kaldı​
‘VATAN PARTİSİ’NİN DEDİKLERİ NOKTAYA GELDİLER’
Programda dış politikaya da değinen ve “Suriye ve Mısır politikasında Vatan Partisi’nin dedikleri noktaya geldiler. Bundan sevinç duyuyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Üst